stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że polska moda w porównaniu do innych krajów jest na tyłach, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu bardziej polscy projektanci są w stanie przedstawić ludziom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie kryje się problem konsumentów? Brak dostatecznych zdolności projektantów czy też szukający są za bardzo wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Klienci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, albo innej części garderoby nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie sprawdzić polski asortyment.

Reasumując spróbujmy pokochać to co Polskie! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym producentom ale też pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty