slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znacie trzy podstawowe terminy charakteryzujące typową damę? My znamy: milość, bliscy oraz ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich doznań pragną kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój pochłoniętego kochanka. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują troski, stałości w uczuciu, ale w drugiej połowie w sekrecie pragną ażeby ich kochanek od czasu do czasu stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom również lubią zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece mniejsze czy większe potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze i na tych skup się najmocniej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować często małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno po prostu wygasa. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty