producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Produkty złotnicze sztuczne, albo też prawdziwe? Jakie nabywamy chętniej? Ten spór znana jest stosunkowo długo na rynku. Dziś spróbujemy odpowiedzieć na ten temat. Nie mniej problem nie jest aż tak łatwe jak może się wydawać. Powyżej wymienione typy wyrobów jubilerskich mają liczne mankamenty, ale także powszechnie znane pozytywne aspekty użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej robi się ją z wyizolowanego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie pozostaje sporo więcej warta. Wytwarza się ją przetapiając rudy metali szlachetnych. Pozostaje dużo bardziej luksusowa oraz dokładnie z tej przyczyny częściej kupują ją klienci zamożniejsi. Także istotne jest punkt jej prezentacji, zazwyczaj są to salony złotnicze. Jest elegancko wystawiona w podświetlonych, witrynach. W takcie jej kupna nierzadko zainkasujemy śliczne pudełeczko. W takim punkcie obsługa klienta na pewno pozostanie lepsza i na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze ze szlachetnych metali o czym również nie powinniśmy zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria sztuczna – jest z reguły wytwarzana ze mieszanin zwykłych metali i plateruje się ją nieznaczną kożuchem srebra. Te produkty stosunkowo w niekrótkim czasie rysują się i kobiety kupują nowe. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna cena sprzedaży. Z przykrością uważamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, najczęściej biżuteria z domieszką miedzi. Co ważne rodzaje takiej biżuterii pozostają nadzwyczaj piękne z uwagi na stop, po prostu dużo łatwiej ją wytworzyć. Sety tutaj bardzo często złożone są z dwóch elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Reasumując biżuteria z metali szlachetnych jest ładniej wykończona, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Ale pozostaje zdecydowanie droższa, ale także nie zużywa się aż tak szybko jak posrebrzana. Z drugiej strony linie sztucznej biżuterii pozostają wymyślniejsze i tańsze. Jaki typ pozostaje lepszy? Naszym zdaniem sztuczna.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty