ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale społecznościowe czy poradniki pisane są głównie o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęto że moda jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są chętni do rozmów na temat ubioru czy dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co włoży na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że faceci lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda męska w Polsce miewa się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentowania gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących odstrasza nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są stylowe buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty